Menü
Your Cart

ISG Panoları ve Yönlendirme

Yönlendirme tabelaları kamuların ortak kullanım noktalarında park ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır. -Fabrikalarda, iş merkezlerinde, holdinglerde, ofislerde, yollarda, otellerde bu ve bunun gibi kurumların girişlerinde çıkışlarında hangi katta hangi birimin bulunduğunu gösteren yönlendirme tabelaları bulunmaktadır. Bu tabelaların çoğunluğu alüminyum levhalardan üretilir. 

UYARI VE İKAZ LEVHALARI

İş hayatında veya günlük hayatta önemli olan konulardan bir tanesi ikaz ve uyarı levhalarıdır. İkaz ve uyarı levhaları her an başımıza gelebilecek kazaları önlemek amacıyla gerekli olan yerlere yerleştirmemiz gerekmektedir. İkaz ve uyarı levhaları gerek trafikte gerek iş hayatında gerekse günlük yaşamda insanların can güvenliğini sağlamaya devam etmektedir.

İŞ GÜVENLİK LEVHALARI

İş Güvenlik Levhaları günümüzde iş ortamlarında bulunması gereken başlıca materyaller arasında yer almaktadır. Uyarı levhaları bulunmayan ortamlar hem iş hukukuna aykırı bir durum oluşturmakta hem de çalışanların hayatını tehlikeye atmaktadır.

Afşin Reklam Whatsapp Sipariş