Menü
Your Cart

Araç Giydirme

ARAÇ KAPLAMA (Araç Giydirme)      

 

Araç giydirme özellikle büyük şehirlerde en çok tercih edilen reklam iletişim aracıdır.

 

ARAÇ GİYDİRMENİN ÖNEMİ. 

 

Araç Reklamları Neden Önemli ; Örneğin  İstanbul gibi bir mega şehirde gün boyu dolaştığında doğru bir reklam ile on binlerce belki de yüz binlerce kişiye ulaşıyor. Bazen sosyal medyanın gücünden daha fazla. Tabi ki yaptığımız reklam ve mesaj doğru olmalıdır. Mesela kamu kuruluşları (tren, metro, tramvay vb.) Ulaştırma firmaları (Minibüs, Otobüs, taksi vb.) bunun önemini yıllar önce farkına varmış kendileri için ciddi gelir kaynağı olarak kullanmıştır.  Bu gün neredeyse üzeri reklamsız bir ulaştırma aracı göremeyiz.                                                      

Bizimde yapmamız gereken kendi özel işletmelerimizde ki araçları kendi reklamlarımızı yapıp tanınmak ve pazarlamakla ilgili hedefimize biraz daha kolay ulaşmalıyız.


Araç Folyo Kaplama Çeşitleri;

Araç giydirmede genelde 3 çeşit bilinen ve kullanılan folyo vardır.

§  Düz Yüzey Normal Folyo genelde kamyonet düz kasalı veya tam düz alanlar için kullanılır. Frigo kapalı kasalar için uygundur. Solma ve dış etkenlerden korumak için ekstradan laminasyon atılması tavsiyemizdir.

§  Ecocast Folyo Eğimleri az olan obje ve araçlar içindir. Eğimleri fazla olan araçlar için çok tavsiye edilmez.

§  Cast Folyo (Tam Cast Folyo) Araç giydirmeler için kesinlikle tavsiyemiz Tam Cast Folyodur. Yapışkanı çok kuvvetlidir. Cast folyonun kendiliğinden esneyen özelliği olduğu için eğimlere kolayca uygulana bilir ve uzun süre dayanabilir. Ayrıca aynı özelliklere sahip cast laminasyon uygulandığında daha verimli sonuç alınır dış etkenlerden daha iyi koruyabiliriz.

Afşin Reklam Whatsapp Sipariş